Motorbike 2T Street

Artikuls: 1504 11.80

Speciāli izstrādāta divtaktu dzinējiem (motorolleriem/skūteriem) ar gaisa vai šķidruma dzesi, kas pakļauti nelielai un lielai slodzei. Paredzēts dzinējiem ar atsevišķo eļļošanas sistēmu, gan sajaucot to kopā ar benzīnu degvielas tvertnē. Sajaukšanas attiecība līdz pat 1:50. Sekot līdzi ražotāja noteiktajam eļļas daudzumam degvielā un atbilstoši ekspluatācijas instrukcijai!

Tilpums:

Uzdot jautājumu

Augstas kvalitātes, augstas veiktspējas  pus-sintētiska motoreļļa (motorolleriem/skūteriem). Nodrošina izcilu eļļošanu,samazinātu berzi izcilu dzinēja veiktspēju un aizsardzību visos ekspluatācijas apstākļos. Testēts uz dzinējiem ar katalītiskajiem pārveidotājiem.

Īpašības
- Augsta aizsardzība pret koroziju
- Izcila stabilitāte augstās temperatūrās
- Novērš nevēlamu nogulšņu veidošanos
- Izcila, samazināta berze
- Sajaucama ar benzīnu degvielas tvertnē un atsevišķi
- Izcila sadegšana – neveido pelnu izmešus

Lietošana
Lai sajauktu eļļu kopā ar benzīnu vienkārši ielejiet to motocikla/skūtera degvielas tvertnē atbilstoši ražotāja noteiktajai attiecībai, tad iepildiet benzīnu. (degvielu ar eļļu var sajaukt arī citās sertificētās tvertnēs ar United Nation (UN) marķējumu). Atsevišķai eļļošanai sistēmai eļļa jāielej eļļas traukā. Sekot līdzi ražotāja noteiktajam eļļas daudzumam degvielā un atbilstoši ekspluatācijas instrukcijai!

Specifikācijas:

API TC
ISO L-EGC
JASO FC
TISI (Thailand International Standards Institute)

LIQUI MOLY iesaka šo produktu transporta līdzekļiem, kuriem ir nepieciešamas sekojošas specifikācijas: