Jauna eļļa Stellantis Group modeļiem: LIQUI MOLY TOP TEC 6310 0W-20

09.04.2024

Jauna eļļa Stellantis Group modeļiem: LIQUI MOLY TOP TEC 6310 0W-20 Ar Top Tec 6310 0W-20 LIQUI MOLY laiž tirgū jaunu motoreļļu, kas cita starpā atbilst PSA Group (PSA B71 2010) prasībām. “Šī ir augstākā līmeņa eļļa, kas samazina degvielas patēriņu un vienlaikus nodrošina dzinējam visaptverošu aizsardzību,” saka Olivers Kūns, LIQUI MOLY eļļas laboratorijas vadītāja vietnieks.

Top Tec 6310 0W-20 galvenokārt ir paredzēts benzīna, benzīna/hibrīda un dīzeļdzinējiem no 2018. izlaiduma gada Citroën, DS, Fiat, Jeep, Opel, Peugeot un Vauxhall automašīnām. Šī eļļa ir nepieciešama PSA dzinēju tipiem, kuriem nepieciešama smērviela ar apstiprinājumu PSA B71 2010. Šos dzinējus izmanto dažādi Stellantis Group zīmoli.

Šī zemas viskozitātes smērviela palīdz īpaši maziem šīs sērijas dzinējiem sasniegt vislabāko iespējamo veiktspēju ar zemu nodilumu. Jaunais produkts pārvalda līdzsvaru starp maksimālu degvielas ietaupījumu un īpaši plānu, bet izturīgu smērvielas plēvi. “Izmantojot šādu eļļu, dzinējam ir nepieciešams mazāks jauda, lai to sūknētu. Šis ir viens no daudzajiem pielāgojumiem, ko autoražotāji veic, lai samazinātu degvielas patēriņu un izmešus,” skaidro Olivers Kūns: “Automobiļu rūpniecības nepārtrauktā tendence ir novērst viskozās dzinēju eļļas.” Tam seko arī jaunā smērviela, kas papildina LIQUI MOLY augstākās kvalitātes eļļu klāstu.