LIQUI MOLY kopā ar Hyundai piedalās WTCR

20.04.2020

LIQUI MOLY kopā ar Hyundai piedalās WTCR  
2020. gada aprīlis – atvērta jauna lappuse LIQUI MOLY garajā sporta vēsturē: 
Pirmo reizi vācu uzņēmums, kas ražo eļļas un piedevas, kļūst par rūpnīcas komandas partneri.
Kopā ar Hyundai Motorsports, šis zīmols piedalīsies pasaules salonautomobiļu čempionātā  WTCR. „Tas parāda, cik svarīgi mēs tagad esam arī automašīnu ražotājiem”, saka Pīters Baumans LIQUI MOLY mārketinga direktors.
Vairāk nekā 10 gadus LIQUI MOLY piedalās vieglo automašīnu sacensībās. Sākumā - WTCC salonautomobiļu kausā, bet pēc tam kopš atklāšanas 2015. gadā - TCR sērijā, vienmēr ar Engstler komandu. Kopā ar šo komandu LIQUI MOLY tagad spers nākamo soli - uz WTCR pasaules čempionātu. Šeit Engstler darbosies kā Hyundai rūpnīcas komanda. WTCR sacīkšu veterāns Nikijs Katsburgs no Nīderlandes un Luca Engstlers, Vācijas jaunais TCR sērijas talants, ar divām jaunām Hyundai i30 N TCR automašīnām sacentīsies par čempionāta tituliem jaunajā sezonā, kas sāksies pēc koronavīrusa epidēmijas.
Neskatoties uz vairākām auto un motosporta desmitgadēm, piedalīšanās WTCR LIQUI MOLY nozīmē jaunu līmeni. “Pirmo reizi mēs strādājam ar rūpnīcas komandu, t.i. strādājam tieši ar autoražotāju”, komentē Pīters Baumanis. Šī sadarbība izpaužas pirmkārt  ar uzņēmuma zīmola redzamu klātbūtni uz automašīnām un otrkārt, ar to, ka abi Hyundai i30 N TCR izmanto LIQUI MOLY motoreļļu. Mēs runājam par Synthoil Racetech GT1 10W-60 sintētisko motoreļļu, kas īpaši izstrādāta sacīkstēm.
LIQUI MOLY sadarbība ar Hyundai ir saistīta ne tikai ar zīmola atpazīstamību, bet arī ar mērķi attīstīt jaunas biznesa jomas.  Tas ir tāpēc, ka uzņēmums savu uzmanību tradicionāli pievērsis rezerves daļu un piederumu tirgum, t.i. transportlīdzekļu remontam un apkopei. Tāpēc zīmols ir vairāk pazīstams auto servisa centriem nekā automašīnu tirdzniecības uzņēmumiem.  LIQUI MOLY plāno paplašināt savu biznesu ar izplatītājiem. “Ja Hyundai mūs izvēlas sacīkšu sacensībām, tad šīs markas automašīnu izplatītājiem noteikti vajadzētu mums pievērst uzmanību”, skaidro Baumans.