Pārbaudīts augstākajā klasē: LIQUI MOLY motociklu produkcija MXGP

06.06.2024

Pārbaudīts augstākajā klasē: LIQUI MOLY motociklu produkcija MXGP Augstākās prasības prasa vislabāko kvalitāti. Tāpēc itāļu motociklu ražotāja Beta komanda paļaujas uz LIQUI MOLY augstākajā bezceļu motociklu klasē (MXGP)! Mēs bijām tur tiešraidē, lai sniegtu jums nelielu ieskatu tehniskās telts aizkulisēs sacensību nedēļas nogalē.

Motorbike 4T Synth 10W-50 Offroad Race
Visi komandas motocikli, kā arī visas Betamotor rūpnīcā motocikli ir piepildītas ar mūsu augstas veiktspējas eļļām.
- Optimāla eļļošana ekstremālos ekspluatācijas apstākļos
- Augsta bīdes stabilitāte
- Augsta izturība pret novecošanos
- Īpaši piemērota slapjiem sajūgiem
- Garantē zemu eļļas patēriņu
- Lieliska aizsardzība pret nodilumu
- Izcila dzinēja tīrība

Papildus pareizajām smērvielām komanda izmanto daudzus citus mūsu motociklu gammas produktus, lai pēc iespējas labāk sagatavotu motociklus sacensībām. Tomēr tas kļūst īpaši interesanti, ja sacensību laikā lietām jāvirzās ļoti ātri.

Šī iemesla dēļ tehniskajā teltī trasē tiek izmantoti mūsu uzticamie un ātri iedarbīgie motociklu kopšanas un servisa produkti. Piemēram, motocikli pēc katrām sacensībām ir rūpīgi jāiztīra un jāatbrīvo no sacīkšu trases netīrumiem.

Tas ir svarīgi ne tikai tādēļ, lai izvairītos no nevajadzīga balasta pārnēsāšanas, bet arī lai mehāniskās daļas, tostarp visi kabeļi, elektriskie kontakti un kontaktvirsmas, būtu labā stāvoklī un lai varētu pārbaudīt to funkcionalitāti. Tas ir tāpēc, ka iespējamie apvalka vai mehānikas bojājumi no pirmā acu uzmetiena nav redzami zem netīrumiem. Tātad, pirms motocikls tiek ielaists teltī, tam ir jāiziet cauri mazgāšanas kastei. Mūsu motociklu tīrīšanas līdzeklis ir ideāli piemērots rupja piesārņojuma noņemšanai.